Kies uw land of regio.

505~CP-24-14~CP~24.jpg ImageBekijk groter beeld
Afbeelding kan representatie zijn.
Zie specificaties voor productdetails.

ADL5385ACPZ-R7

Op voorraad 6776 pcs Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
1+
$14.0137
Fabrikant Onderdeel nummer:
ADL5385ACPZ-R7
Fabrikant / merk
Analog Devices Inc.
Onderdeel van de beschrijving:
RF MODULATOR 50MHZ-2.2GHZ 24QFN
Datasheets:
ADL5385ACPZ-R7(1).pdfADL5385ACPZ-R7(2).pdfADL5385ACPZ-R7(3).pdfADL5385ACPZ-R7(4).pdf
Leid Free Status / RoHS Status:
RoHS Compliant
Voorraad conditie:
Nieuw origineel, 6776 stuks Voorraad beschikbaar.
ECAD -model:
Verschepen van:
Hong Kong
Zending manier:
DHL/Fedex/TNT/UPS

Onderzoek online

Vul alstublieft alle verplichte velden in met uw contactgegevens.Klik "AANVRAAG INDIENEN" wij nemen spoedig per e-mail contact met u op. Of e-mail ons: Info@IC-Components.com
Onderdeel nummer
Fabrikant
Vereis hoeveelheid
Richtprijs(USD)
Bedrijfsnaam
contactnaam
E-mail
Telefoon
Bericht
Voer Verificatiecode in en klik op "Verzenden"
Onderdeel nummer ADL5385ACPZ-R7
Fabrikant / merk Analog Devices Inc.
Voorraadhoeveelheid 6776 pcs Stock
Categorie RF / IF en RFID > RF-modulatoren
Beschrijving RF MODULATOR 50MHZ-2.2GHZ 24QFN
Leid Free Status / RoHS Status: RoHS Compliant
RFQ ADL5385ACPZ-R7 Datasheets ADL5385ACPZ-R7 Details PDF voor en.pdf
Voltage - Levering 4.75V ~ 5.25V
Test Frequency 2.15GHz
Leverancier Device Pakket 24-LFCSP (4x4)
Serie -
RF Frequency 50MHz ~ 2.2GHz
Verpakking / doos 24-WFQFN Exposed Pad, CSP
Pakket Tape & Reel (TR)
P1dB 8dBm
Output Power 2.6dBm
Geluidsvloer -160dBm/Hz
montage Type Surface Mount
LO Frequency 50MHz ~ 2.2GHz
Functie Modulator
Current - Supply 240 mA
Base Productnummer ADL5385

Verpakking & ESD

Industrie-standaard statisch afschermende verpakking wordt gebruikt voor elektronische componenten. Antistatische, licht-transparante materialen maken eenvoudige identificatie van IC's en PCB-assemblages mogelijk.
De verpakkingsstructuur biedt elektrostatische bescherming op basis van de principes van de kooi van Faraday. Dit helpt gevoelige componenten te beschermen tegen statische ontlading tijdens verwerking en transport.


Alle producten worden verpakt in ESD-veilige antistatische verpakking. Labels op de buitenverpakking bevatten het onderdeelnummer, merk en de hoeveelheid voor duidelijke identificatie. Goederen worden vóór verzending geïnspecteerd om de juiste staat en authenticiteit te waarborgen.

ESD-bescherming wordt gehandhaafd tijdens het verpakken, hanteren en wereldwijd transport. Veilige verpakking biedt betrouwbare afdichting en bestendigheid tijdens transport. Indien nodig worden extra dempende materialen toegepast om gevoelige componenten te beschermen.

QC(Onderdelentests door IC Components)Kwaliteitsgarantie

Wij kunnen wereldwijde expreslevering aanbieden, zoals DHL of FedEx of TNT of UPS of een andere expediteur voor verzending.

Wereldwijde verzending via DHL/FedEx/TNT/UPS

Verzendkosten referentie DHL/FedEx
1). U kunt uw expresverzendaccount voor de verzending aanbieden. Als u geen expresaccount voor verzending heeft, kunnen wij vooraf ons account aanbieden.
2). Gebruik ons account voor verzending, Verzendkosten (Referentie DHL/FedEx, verschillende landen hebben verschillende prijzen.)
Verzendkosten: (Referentie DHL en FedEx)
Gewicht (KG): 0.00kg-1.00kg Prijs (USD$) : USD$60.00
Gewicht (KG): 1.00kg-2.00kg Prijs (USD$) : USD$80.00
* De kostprijs is gebaseerd op DHL/FedEx. Neem voor de exacte kosten contact met ons op. De expreskosten verschillen per land.



Wij accepteren de betalingsvoorwaarden: Telegrafische Overboeking (T/T), Creditcard, PayPal en Western Union.

PayPal:

PayPal Bankgegevens:
Bedrijfsnaam : IC COMPONENTS LTD
PayPal-ID: Info@IC-Components.com

BANKOVERSCHRIJVING (Telegrafische Overboeking)

Betaling voor telegrafische overboekingen:
Bedrijfsnaam : IC COMPONENTS LTD Rekeningnummer begunstigde : 549-100669-701
Naam bank begunstigde : Bank of Communications (Hong Kong) Ltd Bankcode begunstigde : 382 (voor lokale betaling)
SWIFT-code bank begunstigde : COMMHKHK
Adres bank begunstigde : Tsuen Wan Market Street Branch 53 Market Street, Tsuen Wan N.T., Hong Kong

Voor eventuele vragen of opmerkingen, neem vriendelijk contact met ons op via e-mail: Info@IC-Components.com


ADL5385ACPZ-R7 Productdetails:

De ADL5385ACPZ-R7 van Analog Devices is een hoogwaardig RF-modulator ontworpen voor geavanceerde signaalverwerking en communicatietoepassingen. Dit verfijnde signaalrelaisapparaat biedt uitstekende prestaties over een breed frequentiebereik van 50 MHz tot 2,2 GHz, waardoor het geschikt is voor complexe draadloze communicatie- en signaaltransmissiesystemen.

De modulator is nauwkeurig ontworpen en beschikt over een compacte 24-LFCSP (4x4) behuizing die geschikt is voor oppervlakte-plaatsing, ideaal voor ruimtebeperkte elektronische ontwerpen. De robuuste specificaties omvatten een bedrijfsspanning van 4,75V tot 5,25V, met een laag verbruik van 240 mA, wat zorgt voor efficiënt stroombeheer.

Belangrijke prestatiekenmerken zijn onder andere een indrukwekkend uitgangsvermogen van 2,6 dBm en een zeer laag geluidsniveau van -160 dBm/Hz, wat garant staat voor hoge signaalintegriteit en minimale signaalvervorming. Het apparaat heeft een P1dB (compressiepunt) van 8 dBm, wat wijst op sterke lineariteit en signaalverwerking.

Deze modulator is bijzonder geschikt voor gebruik in telecommunicatie, draadloze netwerken, RF-testapparatuur en geavanceerde signaalverwerkingstoepassingen. Dankzij de mogelijkheid om zowel lokale oscillator (LO) als RF-frequenties binnen het spectrum van 50 MHz tot 2,2 GHz te verwerken, biedt het engineers een flexibele oplossing voor complexe signaalmodulatie.

Vergelijkbare of alternatieve modellen uit het assortiment van Analog Devices kunnen onder meer de ADL5380, ADL5386 en soortgelijke RF-modulatormodellen zijn. Echter, de ADL5385 onderscheidt zich door zijn specifieke prestatiekenmerken en uitgebreide frequentiebereik.

Volgens RoHS-normen voldoet deze modulator aan hoge kwaliteits- en milieustandaarden en vormt het een betrouwbare, hoogwaardige oplossing voor engineers die op zoek zijn naar precisie signaalrelais-technologie met uitzonderlijke frequentieverwerking en minimale signaalinterferentie.

ADL5385ACPZ-R7 Image
ADL5385ACPZ-R7 (1)

ADL5385ACPZ-R7 Belangrijke technische kenmerken

De ADL5385ACPZ-R7 kenmerkt zich door een frequentiebereik van 50 MHz tot 2,2 GHz, een voedingsspanning van 4,75V tot 5,25V en een stroomverbruik van 240 mA. De modulators bieden uitstekende prestaties voor high-frequency en RF-toepassingen met minimale fase-ruis en een lage ruisvloer van -160 dBm/Hz, waardoor ze ideaal zijn voor veeleisende elektronische systemen.

ADL5385ACPZ-R7 Verpakkingsgrootte

De ADL5385ACPZ-R7 wordt geleverd in een 24-LFCSP (4x4) behuizing, vervaardigd uit loodvrij keramisch materiaal. De behuizing beschikt over 24 pinnen die in een 4x4 raster zijn geconfigureerd, met een geïntegreerd blootgesteld koelpaneel voor effectieve warmteafvoer en eenvoudige surface-mount montage.

ADL5385ACPZ-R7 Toepassing

Deze modulators zijn ontworpen voor gebruik in diverse hoge frequentie- en RF-toepassingen, zoals telecommunicatie, uitzendingen en andere elektronica waar signaalintegriteit van groot belang is. Ze zijn geschikt voor modulatie en demodulatie tot 2,2 GHz, waardoor ze ideaal zijn voor moderne draadloze communicatie en signaalverwerking.

ADL5385ACPZ-R7 Eigenschappen

De ADL5385 ACPZ-R7 biedt veelzijdige inzetbaarheid met een frequentiebereik tot 2,2 GHz en ondersteunt een lokale oscillator (LO) frequentie die overeenkomt met de RF-frequentie. De modulators produceren een uitgangsvermogen van 2,6 dBm met een zeer lage ruisvloer van -160 dBm/Hz, wat zorgt voor heldere signaalmodulatie en efficiëntie in veeleisende toepassingen.

ADL5385ACPZ-R7 Kwaliteit en veiligheidskenmerken

De module is vervaardigd uit hoogwaardige materialen, wat zorgt voor betrouwbare werking en een lange levensduur onder diverse operationele condities. Daarnaast voldoet deze aan de RoHS-normen, die de beperking van gevaarlijke stoffen in elektronische apparaten garanderen, en ondergaat strenge kwaliteitscontroles voor optimale veiligheid en duurzaamheid.

ADL5385ACPZ-R7 Compatibiliteit

Dankzij de 24-WFQFN blootgestelde pad, CSP behuizing is deze component uitstekend geschikt voor oppervlakte-montage in elektronische circuits. De compatibiliteit met een voedingsspanning tussen 4,75V en 5,25V en een standaard stroom van 240 mA maakt het een veelzijdige keuze voor verschillende elektronische systemen en toepassingen.

ADL5385ACPZ-R7 Datasheet PDF

Voor volledige technische specificaties en gedetailleerde bedieningsrichtlijnen kunt u onze uitgebreide datasheet PDF downloaden, exclusief beschikbaar op onze website. Download de datasheet rechtstreeks vanaf de productpagina om te beschikken over de meest actuele en nauwkeurige informatie over de ADL5385ACPZ-R7 modulators.

Kwaliteitsdistributeur

IC-Components is een vooraanstaande distributeur van Analog Devices, Inc., die garant staat voor topkwaliteit en uitstekende service. Als toonaangevende leverancier van de ADL5385ACPZ-R7 adviseren wij om direct een offerte aan te vragen via onze website. Zo bent u verzekerd van de beste prijs en beschikbaarheid. Vertrouw op IC-Components als uw betrouwbare partner voor al uw elektronische componenten.

Recente beoordelingen

Laat commentaar achter
Hallo, u bent niet ingelogd, log in
Gebruikersaanmelding

Wachtwoord vergeten?

Nog geen account? Registreer nu

Tips
Spreek alsjeblieft legaal
Uw e -mail is verborgen
Vul alle vereiste velden in (aangeduid met*)
Markering
5.0

Mogelijk bent u ook geïnteresseerd in:


ADL5385ACPZ-R7

ADL5385ACPZ-R7

Analog Devices Inc.

RF MODULATOR 50MHZ-2.2GHZ 24QFN

Op voorraad: 6776

SUBMIT RFQ